Студія Вебсайт вирішує конкретні
комерційні завдання у веб-сфері.

Вже більше 6 років ми займаємося створенням сайтів, консалтингом у сфері веб-сервісів і підтримкою різних проектів.

На даний момент у студії більше 120 постійних клієнтів, серед яких є як фізичні особи, так і великі фірми. Колектив компанії - група професіоналів, відмінно підготовлена для вирішення будь-якого роду завдань у веб-сфері. Чому ми завжди забезпечуємо найсучасніші рішення? Web-сайт необхідний для динамічного розвитку будь-якої компанії. Створивши сайт ви отримуєте, насамперед чудову рекламу вашої діяльності. Наявність свого сайту в інтернеті, дає величезні можливості для рекламування товарів і послуг з найбільш меншими витратами і набагато більшої аудиторії, ніж в інших засобах масової інформації будь то газети, журнали ... навіть телебачення. Однак при всьому цьому багато керівників, особливо невеликих компаній, не вирішуються на створення власного сайту, переконуючи себе, що це не ефективно і потрібні великі витрати на утримання.

Висока надійність

З 2010 року студія ввела новий пакет «Сайт Корпоративний», що дозволяє отримати конкретні фінансові гарантії успішності проекту. Правила роботи прості: якщо вам щось не подобається в результаті, ми повертаємо 80% суми. Професійне виготовлення, обслуговування та рекламу інтернет-ресурсу ми легко візьмемо на себе. Але якщо раптом ви вирішите самі керувати сайтом, з цим теж не виникне проблем-з таким завданням впорається будь зі співробітників фірми. Система адміністрування, яку ми пропонуємо, дозволяє оновлювати інформацію на сайті за лічені хвилини. Оперативно, економно, просто - ось основні переваги нашої системи.

350

Зданих проектів

Якість нашої роботи

Якість нашої роботи і відповідальність - ось складові нашого успіху, а отже, і вашого. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені - наша співпраця не закінчиться після виконання нами вашого проекту. Ми орієнтуємося на довгострокове співробітництво, і вважаємо своїм прямим обов'язком займатися обслуговуванням створених нами ресурсів. Яскраві оригінальні ідеї в поєднанні з високою якістю виконання - ось стиль нашої роботи! Створюючи наші проекти , ми прагнемо зробити їх якомога більш красивими та якісними, тому своїм стилем роботи ми обрали наступні правила виконання: Всі наші роботи унікальні, не шаблонні - робляться професійними дизайнерами з художньою освітою.

92%

Задоволених клієнтів

Творчий підхід