design-webpagesWeb-дизайн принципово відрізняється від інших видів рекламного дизайну. Коли ми отримуємо листівку з друкарні, то можемо бути впевнені, що будь-який наш клієнт побачить одне і те ж, все що надруковано – вже незмінно. Сайт ж – це живий організм. Кожен день в ньому можуть відбуватися зміни. Ви раптом перестали випускати якийсь зі своїх продуктів – і Ви забираєте його з сайту. Ви додаєте новини, відповідаєте на листи відвідувачів, змінюєте зображення у фотогалереї, розмір опису завершених Вами проектів за рік виріс в п’ять разів… Але ж сайт був намальований колись без врахування всіх цих змін. Більше того – Ви ніколи заздалегідь не знаєте, на якому моніторі, з яким дозволом, в якому браузері буде дивитися Ваш сайт відвідувач, які шрифти встановлені на його комп’ютері, яким каналом зв’язку з Інтернетом він користується. Як бути? Не переживайте – якщо дизайн сайту був зроблений грамотно, Ваш сайт вміє «підлаштовуватися» під всі ці зміни без шкоди його зовнішньому вигляду. Але і Ви повинні йому допомогти. Коли Ви затверджуєте веб дизайн, зверніть увагу на те, що дизайн сайту – це не тільки картинки, що створюють графічне оформлення, це ще й оформлення текстів. Зверніть увагу, які використані шрифти, їх розмір і колір в основному тексті, заголовках і посиланнях. Стилі шрифтів прописуються програмно в таблиці стилів сайту. При наповненні сайту міняти накреслення, колір і розмір шрифтів вкрай небажано (хоча така можливість у панелі керування передбачена). Заміна шрифтів, передбачених дизайном сайту, призведе до погіршення його зовнішнього вигляду. Тому ще раз нагадуємо – зверніть увагу на шрифти до затвердження дизайну.

Веб дизайн – це не тільки «обличчя» сайту, це ще й зручність для відвідувача, критерій, за яким можна оцінити, чи піклується власник ресурсу про своїх клієнтів, або тільки про зовнішню красу картинки. Буває, що замовник сайту підсвідомо боїться довіритися дизайнерам. Адже фактично, він платить гроші за обіцянку агентства зробити свою роботу добре, не будучи впевненим на 100% що отримає хороший результат. Його лякає, що намалюють не те, що він хотів би бачити. Лякає, що розробивши один-два варіанти, в разі, якщо макети йому не сподобаються, дизайн-студія відмовиться працювати далі чи зажадає додаткових грошей. Напевно, буває і так. Але, якщо агентство дорожить своїми клієнтами, то підходить до розробки такої важливої складової створення сайту, як дизайн, з усією відповідальністю.

Ми завжди працюємо «до перемоги», поки концепція дизайну не буде повністю відповідати поставленому завданню. Незважаючи на це, зазвичай більше одного-двох варіантів робити не доводиться, оскільки перед початком роботи ми вивчаємо особливості бізнесу клієнта, конкурентну обстановку, споживачів товарів або послуг клієнта, розробляємо детальне технічне завдання з архітектурою сайту, продумуємо, як відвідувач буде переходити по його сторінках. Ми обов’язково рекомендуємо до початку робіт, якщо це можливо, приїхати в наш офіс для особистої зустрічі з дизайнерами, які будуть працювати над дизайном сайту. Це дозволяє ще до перших ескізів з’ясувати всі нюанси і заощадити час, який було б витрачено даремно на розробку «неправильних» варіантів.

Замовник завжди може зв’язатися безпосередньо з дизайнерами, які працюють над його проектом. Наші дизайнери люблять свою роботу, люблять виконувати її добре, а ще вони знають, що сайт – це інструмент бізнесу, тому не захоплюються художніми шедеврами в збиток зручності відвідувача і швидкому функціонуванню ресурсу.

Вартість дизайну сайту безпосередньо залежить від завдань, які він повинен вирішувати.

Ми надаємо такі послуги дизайну сайтів

Якщо за створенням сайту Ви звертаєтеся до нас, то не буде будь-яких прихованих платежів, непрозорих схем розрахунку та Просто заповніть форму замовлення сайту та ТЗ і ми зв'яжемося з Вами. Або зателефонуйте за телефонами +38 067 5577677 або +38 097 9661803, все розповімо, проконсультуємо, дамо поради.

Замовити дизайн