services-content-strategy-380x380Промо-сайт – це Інтернет-ресурс, основна мета якого полягає в тому, щоб піднести певний товар, послугу, подію або бренд і схилити покупця саме до його вибору. У цьому й полягає головна відмінність від сайту-візитки чи порталу, в яких подається загальна інформація про всі продукти без акценту на якому-небудь одному. Можна провести певну аналогію між промо-сайтом і буклетом або афішею. Як правило, промо сайти використовуються для залучення уваги під час невеликих по тривалості рекламних кампаній або ж формування іміджевої складової діяльності фірми. Зазвичай один промо сайт присвячується одному продукту і максимально фокусується на взаємодії з користувачами.

Зазвичай такі створюють напередодні події або виходу нового товару. Також вдалим прикладом промо-сайтів можуть послужити сайти, створені напередодні виходу нового фільму або виходу нової марки автомобіля. Часто промо-сайти замовляють на додаток до основного сайту, з метою виділити один з товарів. Але такі сайти мають сенс, тільки коли є досить широка лінійка товарів і стоїть мета сильно виділити один з них.

Ще однією відмінністю є велика кількість графіки і мультимедіа-презентацій нового товару. Найчастіше, промо-сайти є інтерактивними, тобто відвідувач може впливати, наприклад, на колір товару або його комплектацію, щоб краще зрозуміти як потенційна покупка буде виглядати в іншій розфарбуванні.
У світі вже стало доброю традицією запускати інтернет програми для нових продуктів, виведення нових торгових марок, підтримки комунікації зі споживачами давно відомих, але все ще дуже популярних товарів. У мережі живе величезна кількість користувачів, і всі вони – споживачі, так що було б дивно, якби маркетологи не уважали цю аудиторію. До того ж, відкриття майданчика про конкретний товар приносить і безпосередню вигоду, тому що полегшує спілкування з покупцями, дозволяє отримувати відгуки про продукт, проводити заходи щодо підвищення лояльності до марки.
Іноді для того, щоб певної групи споживачів надати необхідну для них інформацію, компанії ініціюють створення технічних сайтів, наповнених даними про характеристики продуктів, їх переваги, умови використання і т.п. Високотехнологічні продукти або товари, призначені для промисловості, точно також потребують у грамотному просуванні, і наповнений спеціалізованою інформацією сайт – один з найпростіших і надійних шляхів до завоювання нових клієнтів.

Мета промо сайту – прямий відгук

Результатом створення і просування промо сайту стає збільшення продажів за рахунок збільшення впізнаваності продукту і отримання про нього більшої кількості інформації. Відповідно, промо сайт повинен виконувати наступні завдання:

 • Залучати увагу користувачів.
 • Утримувати відвідувачів.
 • Формувати образ компанії або продукту.
 • Мотивувати відвідувача на вчинення правочину або іншу дію.
 • Бути незвичайним і привабливим, щоб користувачі самостійно розсилали посилання на нього.

Для чого потрібно створення промо сайту?

 • Вам необхідно провести кампанію з виведення на ринок нового продукту (наприклад, при появі нової моделі автомобіля, нового сорту напою або нового програмно-апаратного рішення).
 • Потрібен сайт для конкретного заходу: наприклад, для акції або розіграшу призів (наприклад, окремий сайт конкурсу або сезонного розпродажу).
 • Потрібно відділити той чи інший товар від загальної пропозиції, диференціюючи його на ринку (промо сайт дозволить представити його як окремий продукт і максимально зфокусувати аудиторію саме на ньому).
 • Потрібен ефективний засіб для отримання онлайн-замовлень по конкретному напрямку.
 • Промо сайт може стати презентаційним сайтом, службовцям для демонстрації тих чи інших можливостей чи параметрів товару (по суті, представляти видовищно комерційну пропозицію).
 • Промо сайт підвищує впізнаваність бренду, події, персони або компанії в цілому (іміджева складова).
 • Сайт подібного роду може використовуватися для збору маркетингової інформації та проведення різних досліджень.

Промо сайт може виконуватися в якості:

 • Допоміжного для корпоративного сайту компанії.
 • Самостійного для підтримки тієї чи іншої акції.
 • В якості основного ресурсу компанії, що спеціалізується на один товар або вузькому напрямі.

Термін «життя» промо сайту може коливатися від декількох тижнів до декількох років – все залежить від його цілей і вимог до просування.

Промо сайти створюють настрій

Структура промо сайту істотно відрізняється від прийнятої для корпоративних і інформаційних ресурсів. Як уже згадувалося, основна задача – це прямий відгук, тобто створення певного емоційного стану у відвідувача. Сайт повинен бути яскравим, незабутнім і дуже сильно виділяється серед усього того, що вже бачив потенційний клієнт.

Для промо сайту характерні такі риси:

 • Незвичайна концепція, що виділяє ресурс серед безлічі інших.
 • Ефектний і незвичайний дизайн (у більшості випадків).
 • Високий рівень інтерактивності: різні презентації, відеоролики, флеш-ігри та інші подібні елементи.
 • Висококласні зображення (від професійних фотографій до 3D-моделей і від високоточних ілюстрацій до можливості «обертати» даний об’єкт).
 • Мультиплеєрні елементи (зокрема, ігри).
 • Соціальні елементи (модулі для блогів і персональних сторінок, інтеграція з соціальними мережами).

У пакет «промо сайт» входить:

 • Створення рекламної концепції (або ж прийняття вже готової від Вашої компанії або Вашого рекламного представника).
 • Розробка яскравого і ефектного дизайну за нестандартною схемою. У кожному окремому випадку дизайн обговорюється індивідуально після детального опрацювання концепції.
 • Повна і найсвіжіша версія системи керування вмістом сайту. Система управління доповнюється можливостями гнучкої зміни при нестандартному дизайні, а також соціальним модулями (наприклад, можливістю коментування).
 • Система авторизації, що дозволяє створювати закриті розділи, доступні за паролем.
 • Безкоштовне встановлення незалежної системи статистики, що дозволяє збирати детальну інформацію про всіх користувачів ресурсу.
 • Установка «під ключ» на вибраний вами хостинг. При замовленні хостингу в нашій компанії також пропонується доменне ім’я на рік у подарунок.
 • Детальна інструкція по роботі з сайтом з ілюстраціями.
 • Технічна підтримка та консультаційне обслуговування

Ви також маєте можливість замовити просування промо сайту в пошукових системах, SMO-кампанію або ж розміщення медійної і контекстної реклами.

Скільки коштує промо сайт?

Ціна промо сайту під ключ становить від 600 у.о.. Основною статтею витрат є дизайн сайту, тому від нього сильно залежить ціна. При одночасному замовленні пошукового просування і промо сайту надається знижка. На розробку промо-сайтів в нашій студії йде близько 25 днів. Специфіка промо-сайтів така, що неможливо виділити якісь типові модулі – промо сайти занадто індивідуальні. Найчастіше вони зовсім відсутні, тому що основна увага робиться на дизайн і передачу інформації про продукцію або послугу. У деяких випадках на подібних сайтах буває доречним використання модуля новин.
Розробка промо сайту починається з аудиторії. Ефективно впливати на існуючих та потенційних покупців можна лише за умови, що про них відомо майже все. Чому вони віддають перевагу Вашому товару, які переваги бачать в його використанні, що зроблять, якщо з’явиться аналог, як взагалі вони ведуть себе в звичайному житті – грає роль кожна деталь. Та ж робота над зборами технічних матеріалів значно полегшується, коли є чітке уявлення, для людей з яким освітнім рівнем вони призначені, на які основні питання потрібно відразу дати відповідь, які дані надати, щоб переманити відвідувачів з сайтів конкурентів.

* Náklady na vytvoření webu jsou orientační a mohou se lišit v důsledku mnoha faktorů. Pro upřesnění konečné ceny kontaktujte naši kancelář. Cena je včetně DPH 20%.