redesign-web-02Jednotlivá místa – це сайти, які також базуються на готових рішення, але в даному випадку вносяться коректування по вашим побажанням, завдяки чому сайт набуває індивідуальність. Якщо у вас є конкретні побажання по розташуванню інформаційних блоків на сторінках сайту (наприклад намальована схема), ми зробимо саме такий сайт!

Найчастіше індивідуальні сайти замовляється тоді, коли потрібно створення нового, або реконструкція вже існуючого сайту (тобто його модернізація) і основна причина – поліпшення структури та оновлення дизайну вебсайту. Індивідуальний сайту передбачає розробку, вдосконалення, доповнення існуючого дизайну сайту і найчастіше передбачає розробку повністю нової версії дизайну сайту. Багато замовників помилково вважають, що індивідуальний сайт – це просто зміна дизайну сайту, тобто ні з чим не пов’язана послуга, для виконання якої досить замовити дизайн сайту, після чого він з легкістю вбудовується в поточний сайт. Але, це зовсім не так. Цей процес безпосередньо пов’язаний з програмної складової сайту. Якщо у вас сайт працює на маловідомій системі управління (CMS) або система написана з нуля, або може бути у вас зовсім втрачений доступ до сайту, то процес інтеграції нового дизайну серйозно ускладнюється.

Дуже часто індивідуальність сайту, передбачає повну переробку сайту тобто по суті створення сайту з нуля, не дивлячись на те, що вам спочатку потрібно тільки зміна дизайну сайту, наприклад якщо всі функції сайту вас влаштовують і нічого нового додавати не потрібно. Все залежить від поточної системи управління сайтом і конкретної ситуації.

Jednotlivá místa – це проекти. які мають унікальний дизайн, програмної частини, структури веб-сайту. Що передбачає проведення різних робіт з веб-дизайну, як за обсягом, так і за складністю – зміна дизайну сайту, збільшення його функціональних можливостей, перенесення сайту на Систему Управління Контентом – CMS.

Збільшення функціональних можливостей програмної частини веб-сайту

З часом потрібно оновлювати не тільки дизайн сайту, але й додавати нові можливості ,збільшувати функціональність сайту – додати каталог продукції, галерею, дошку оголошень, форму зворотнього зв’язку, форум, розсилку, реєстрацію користувачів та ін. Можливо, доречно буде переглянути роботу сайту вцілому і зробити його зручнішим та функціональнішим.
редизайн Перенесення сайту на Систему Управління Контентом – CMS. Якщо Вам потрібно досить часто вносити зміни на сайт, потрібна постійна підтримка – редагувати статті, додавати ілюстрації, змінювати ціни у прайс-листах, тощо і Ви часто не встигаєте оновити її вчасно – Вашому сайту необхідно перейти на Систему Управління Контентом – CMS, за допомогою якої Ви зможете в онлайні міняти всі тексти, малюнки та велику кількість іншої інформації на Вашому сайті – легко, зручно і без сторонньої допомоги.

Кожна версія сайту, якою б якісною і продуманою вона не була має свій термін існування. Редизайн сайту проводять раз в 2 роки. Це пов’язано, насамперед, з розвитком компанії, зміною пріоритетів, напрямків її діяльності, а також з появою нових, переважаючих технологій. Будь-який дизайн сайту старіє так, як і паперова продукція – буклети, листівки і т.д. До рішення про зміну дизайну сайту необхідно підходити обдумано – оцінити дану привабливість і ефективність даного дизайну, довідатися в партнерів і постійних клієнтів, чим саме дизайн Вашого сайту приваблює їх, а чим відштовхує.

Ексклюзивне рішення

Якщо нічого з вище перерахованого не влаштовує вас повністю або не влаштовує зовсім – вам необхідно ексклюзивне рішення. В цьому випадку ми докладемо всі наші зусилля, знання та досвід:

 • продумаємо грамотну структуру сайту;
 • створимо професійний дизайн;
 • вибудуємо бездоганні алгоритми дії всіх сервісів;
 • запропонуємо написання рекламних текстів, слоганів;
 • відповідально наповнимо сайт інформацією.

Ціна індивідуального сайту залежить від того, що саме потрібно змінити в поточному дизайні та в програмній частині:

 • якого рівня складності буде новий дизайн сайту і наскільки він буде ілюстративним,
 • чи має бути присутній слайдер або анімація,
 • скільки макетів типових сторінок необхідно розробити ( чи буде кожен розділ сайту відрізнятися від попередніх і мати власну ілюстрацію) та інших факторів.

Якщо Ви бажаєте змінити дизайн сайту на більш сучасний, переробити структуру сайту, зробити зручнішою його навігацію, додати сайту ілюстративності – зверніться до нас. Ми надамо Вашому веб-сайту нового, сучасного, професійного вигляду. Адже презентабельний вигляд сайту компанії – це її обличчя – це успіх і процвітання бізнесу!

Оновлений веб-сайт Вашої компанії ми оптимізуєм під пошукові системи та проведем професійну розкрутку та рекламу сайту, розробим рекламні банери для представлення Ваших товарів та послуг в світовій мережі Інтернет

Якщо у Вас є сайт-візитка, але Вам не подобається його дизайн, розташування меню, Ви не можете керувати сайтом самостійно, можливо, наша послуга саме для Вас!

Вартість індивідуального сайту

Вартість індивідуальних сайтів залежить від багатьох факторів і щоб ми могли оцінити вартість і час робіт по роботі, нам необхідно отримати від вас посилання на ваш поточний сайт, із зазначенням системи управління, на якій він працює. Якщо його немає потрібно максимально чітко сформулювати завдання. та надати нам всю інформацію про сайт який буде створюватися. У найзагальнішому випадку вартість буде становити

Ціна такого сайту від 600 дол. / 20 днів

У яких випадках необхідний індивідуальний сайт:

 • Вас не влаштовує те, що Ви не можете самостійно керувати сайтом – змінювати і додавати сторінки, записи, фото і картинки.
 • Дизайн Вашого сайту застарів.
 • Сторінки і записи на Вашому сайті розташовані «абияк», немає логіки в розміщенні сторінок, відвідувачам важко орієнтуватися на сайті.