Вибір хостингу для веб-сайту

Сайт на декількох мовах
19.12.2011
Розкрутка та оптимізація сайта
30.01.2012

Вибір хостингу для веб-сайту

Хостинг компанії надають все, що потрібно для роботи веб-сайту, включаючи дисковий простір і все програмне забезпечення вузла. Ви тільки створюєте файли своїх веб-сторінок і переміщаєте їх в на сервер в зазначене місце.

Послуги хостингу надає величезна кількість компаній. При цьому зазвичай стягується щомісячна плата, яка часто є дуже маленькою або зовсім відсутній. Компанії, що надають послуги безкоштовно, вимагають розміщення їх реклами на сторінках своїх клієнтів. Звичайно, місячна плата змінюється в залежності від ресурсів, виділених для вашого веб-сайту. Наприклад, плата за веб-сайт, який займає 2 Мбайт дискового простору, як правило, менше, ніж за веб-сайт розміром 10 Мбайт.
Переконайтеся в тому, що хостинг компанія дозволяє використовувати сценарії РНР (деякі цього не роблять). Також переконайтеся, що компанія пропонує останню версію РНР. Хостинг компанія може не підтримувати останню версію, яка тільки випущена, але зобов’язана відновити її незадовго після виходу нової версії.

Серед інших причин вибору хостинг компанії слід відзначити наступні:

– Надійність. Вам необхідна компанія, якій можна довіряти і яка завтра не збанкрутує і не зникне. Виберіть компанію, яка має необхідні обчислювальні потужності та інші ресурси для підтримки вашого сайту. Вузол, який більше простоює, ніж працює, абсолютно даремний.

– Швидкість. Сторінки, які повільно завантажуються, дратують користувачів і змушують їх відвідати інші веб-сайти. Повільна завантаження сторінок може бути результатом того, що хостинг компанія мало бюджетна і не має хорошого устаткування. У будь-якому випадку компанії, пересилають веб-сторінки дуже повільно, не можуть представляти особливого інтересу. Тому при виборі хостинг компанії слід поцікавитися швидкістю завантаження сторінок, яку вона забезпечує. Іноді така інформація міститься на веб-сайті хостинг компанії, в іншому випадку її можна отримати у менеджера.

– Технічна підтримка. Деякі хостинг компанії не мають фахівців, готових відповідати на запитання або вирішувати проблеми клієнтів. Технічна підтримка часто забезпечується тільки через розсилку по електронній пошті або систему тикетів в панелі управління аккаунтом. Такий спосіб, може бути, прийнятний тільки в тому випадку, якщо відповідь надається у найкоротший термін. Іноді якість послуг компанії можна перевірити, подзвонивши по телефону технічної підтримки або засікаючи час відповіді по електронній пошті.

– Доменне ім’я. Кожен веб-сайт має своє доменне ім’я, за допомогою якого веб-браузери знаходять його в мережі. Кожне ім’я домену реєструється за невелику щорічну плату, так що користуватися ним може тільки один веб-сайт, Одні хостинг компанії дозволяють незалежно використовувати зареєстроване вами доменне ім’я; інші допомагають з реєстрацією і використанням нового імені домена, а треті вимагають використовувати їх доменне ім’я, Наприклад , припустимо, що ваша компанія називається “Будуємо Веб-Сайт” і ви хочете, щоб вузол називався StWS. Одні компанії дозволять назвати ваш вузол stws.ua, а інші вимагатимуть, щоб вузол мав ім’я stws.hosting.ua, або hosting.ua / stws /, або щось в цьому роді. Взагалі-то, веб-сайт буде виглядати більш професійно, якщо ви будете використовувати власне доменне ім’я 2/го рівня.

– Money back. Або наявність такої речі як тестовий період – повернення грошей, приміром, за місяць, якщо вам не сподобалися послуги хостинг компанії.

– Властивості. Властивості слід вибирати залежно від призначення веб-сайту, Зазвичай хостинг компанія пропонує певні можливості в пакетах або планах. Але чим більше можливостей, тим вище ціна. Деякі властивості, які слід розглянути, наведені нижче.

– Дисковий простір. Як багато (Мбайт / Гбайт) місця на диску займе ваш веб-сайт? Медіа-файли (графіка і музика) можуть займати дійсно багато дискового простору.

– Передача даних. Деякі хостинг компанії стягують плату за відправку веб-сторінок користувачам (вихідний / вхідний трафік). Якщо ви розраховуєте на інтенсивний трафік, то ці витрати слід взяти до уваги.

– Адреса електронної пошти. Багато компаній забезпечують своїх клієнтів деякою кількістю адрес електронної пошти. Наприклад, якщо ваш веб-сайт називається stws.ua, ви можете дозволити своїм відвідувачам писати за адресою me@stws.ua.

– Програмне забезпечення. Хостинг компанії пропонують доступ до безлічі програмних продуктів для розробки веб-додатків. Крім РНР, деякі компанії пропонують бази даних, такі як MySQL або PostgreSQL, інші засоби веб-розробки, такі як FrontPage, програми розробки електронних магазинів, перевірки правильності даних кредитних карток і т.д.

– Статистика. Часто компанії допомагають своїм клієнтам зібрати статистику про веб-трафіку на вашому сайті, відомості про кількість користувачів, часу доступу до веб-сторінці і т.д.

– Резервне копіювання. Резервні копії (backup) – це копії файлів ваших веб-сторінок і баз даних, які зберігаються на випадок втрати чи пошкодження файлів або бази даних. Потрібно впевнитися в тому, що компанія регулярно і часто робить резервні копії додатків своїх клієнтів. При цьому слід також поцікавитися, як швидко ваш вузол перейде з резервних копій в робочий режим при виникненні будь-якої проблеми.

– Панель управління. Не мало важливим фактом є встановлена панель управління аккаунтом користувача, зараз існує досить багато різних програм, таких як: Plesk, Direct Admin і т.д. у кожної свої недоліки і переваги, так що при виборі хостинг компанії обов’язково поцікавтеся цим.

Хостинг компанії складно досліджувати з нуля-пошук в Google на запит “хостинг” видає близько 30 мільйонів результатів. Найкращий шлях для вибору хостинг компанії – попросити рекомендації у людей, які мають досвід роботи з цими компаніями. Люди, які користувалися послугами хостинг компаній, можуть застерегти вас від послуг компаній з повільним сервісом або нестійкою роботою комп’ютерів. Зібравши відомості про декілька хостинг компаніях, послугами яких задоволені їхні клієнти, ви можете звузити цей список до однієї, яка вам більше підходить.
[message_box type=”note” icon=”yes” close=”Сховати”]Як замовити хостинг для вашого Вебсайту в Ужгороді?
Оформити заявку на хостинг для вашого Вебсайту ви можете будь-яким зручним способом: зателефонувати по телефону в Ужгороді (097) 966-18-03 або заповнити форму зворотнього зв’язку, задавши питання, що цікавлять Вас нашим фахівцям, які дадуть відповідь на всі питання щодо створення інтернет сайту, його макету, дизайну та подальшого обслуговування. Замовити дешево виготовлення Веб-сайту в Ужгороді, Мукачево, Рахові, Тячеві та Хусті.
[/message_box]