Студія Вебсайт вирішує конкретні комерційні завдання у веб-сфері. Вже більше 6 років ми займаємося створенням сайтів, консалтингом у сфері веб-сервісів і підтримкою різних проектів. На даний момент у студії більше 100 постійних клієнтів, серед яких є як фізичні особи, так і великі фірми. Колектив компанії – група професіоналів, відмінно підготовлена для вирішення будь-якого роду завдань у веб-сфері. Чому ми завжди забезпечуємо найсучасніші рішення? Web-сайт необхідний для динамічного розвитку будь-якої компанії. Створивши сайт ви отримуєте, насамперед чудову рекламу вашої діяльності. Наявність свого сайту в інтернеті, дає величезні можливості для рекламування товарів і послуг з найбільш меншими витратами і набагато більшої аудиторії, ніж в інших засобах масової інформації будь то газети, журнали … навіть телебачення. Однак при всьому цьому багато керівників, особливо невеликих компаній, не вирішуються на створення власного сайту, переконуючи себе, що це не ефективно і потрібні великі витрати на утримання.

Напишіть нам

  1Скільки коштує створити сайт?
  Питання «скільки коштує сайт» аналогічний питання «скільки коштує машина». Яка машина вам потрібна - возити картоплю, їздити по бездоріжжю, ганяти по місту, їздити з родиною? Запорожець, Делика, Джип, Феррарі, а може Ікарус? З люком і кондиціонером? Автомат чи механіка? Відповісти на питання «скільки коштує сайт» ми зможемо тільки після грунтовної бесіди і розуміння, який саме сайт буде потрібно для того, щоб поліпшити ваш бізнес. Якщо вас цікавить, з чого складається вартість сайту, відповімо: близько місяця злагодженої роботи хороших фахівців - керівника проекту, дизайнера (і часто не одного), верстальника, програміста, редактора / копірайтера, контент-менеджера і можливо ще кількох людей (фотографа, аніматора , ілюстратора і т.д.). Це недешево, але в кінцевому рахунку вигідно. Орієнтовні ціни на розробку типових рішеннь вказані на сторінці Ціни. Остаточну ціну ми зможемо сказати Вам тільки після аналізу ТЗ на розробку Вашого вебсайту.
  2Скільки часу буде потрібно для створення сайту?
  Орієнтовні терміни можна подивитися в пакетах послуг на створення сайтів. З досвіду можемо сказати, що процес розробки сайту займає від 2 до 12 тижнів залежно від обсягу робіт. У той же час варто відзначити, що основний час в розробці сайту займає процес узгодження окремих етапів із замовником. Особливо процес затягується, якщо замовник не оперативно відповідає на запити розробників.
  3Скільки коштує обслуговування сайту?
  Від 250 гривнів на місяць. Вартість обслуговування сайту або ж щомісячних витрат складається з вартості послуг хостингу + вартість оновлення інформації на сайті. Вартість оновлення інформації на сайті не залежить від обслуговування сайту. Найбільш поширеною в нашій практиці є ставка від 300 до 800 грн на місяць. Або ж інформація змінюється раз чи два на рік, тоді вигідніше платити не помісячно, а, безпосередньо, за разове оновлення. В усіх наших проектах надається безкоштовне базове обслуговування протягом періоду хостингу сайту.
  4Реєструєте ви доменні імена?
  Так, реєструємо. Ми є офіційним партнером Hostpro та Ukrnames
  5Чому у вас так дорого?
  Тому що у нас працюють професіонали. Їх не влаштовують низькі зарплати. Вони не вміють працювати неякісно. Ми працюємо на кінцевий результат, а не на кількість варіантів дизайну або верстаючих сторінок. Ми даємо довічну гарантію на виконані нами роботи. Якщо Ви вкажете де дешевше, ми надамо Вам більш привабливішу пропозицію ніж наші конкуренти.
  6Чому у Вас такі низькі ціни?
  Ми завжди будемо раді, якщо Ви заплатите більше. :)