internet-marketing-ecommerceСтворення Інтернет-магазину

Розробка інтернет-магазину – правильний вибір для компаній, які хочуть розвинути свій бізнес, розширити вплив на ринку, прогнозують своє майбутнє глобально. Студія веб-дизайну «WEBSAIT» спеціалізується на створенні інтернет-магазинів, спрямованих на збільшення продажів замовника.

Інтернет-магазини це одне із пріоритетних напрямків нашої діяльності, адже електронна комерція уже дуже впевнено стає частиною нашого сьогодення і особливо активно розвивається у всіх великих містах України. Інтернет магазин – це сучасний торговий канал. За допомогою цього інструменту Ви маєте можливість продавати Ваші товари або послуги величезної аудиторії, що використовує доступ в Інтернет.

Тепер Інтернет магазин забезпечується сучасною системою управління контентом (CMS), які дають можливість самостійного оновлення інформації та внесення нових товарів в Ваш магазин, не вимагаючи від користувача певної кваліфікації.

Ми постійно аналізуємо усі тенденції сучасних українських та закордонних Інтернет-магазинів, стежимо за новітніми інструментами та їх методами просування, впроваджуємо та тестуємо технології юзабіліті для того, щоб наші клієнти впевнено досягали поставлених бізнес цілей та займали передові позиції у своєму власному сегменті бізнесу.

Фахівці нашої компанії мають багатий досвід розробки інтернет-магазинів: від невеликих сайтів-каталогів до технічно складних і великих інтернет-магазинів. Ми маємо досвід інтеграції магазину з 1С та іншими інформаційними системами, настройки платіжних систем та автоматизованих систем доставки. Інтеграція сайту з платіжними системами дозволяє інтегрувати інтернет-магазин в різні платіжні системи: системи процесингу пластикових карт, електронні платіжні системи або сформувати рахунок на оплату (Ощадбанк, пластикові карти, Assist, Яндекс-гроші, WebMoney та інші).

Для того щоб замовити створення інтернет магазина у нас, Вам потрібно:
 • Вибрати один з наданих безкоштовних шаблонів дизайну чи замовити у нас платний дизайн для вашого Інтернет-магазину.
 • Повідомити ім’я вільного домену, який ви хотіли б зареєструвати або надати нам вже зареєстрований домен раніше в іншій компанії. Зверніть увагу, якщо ви замовите домен у нас, реєстрація домену буде проводиться на ваші паспортні дані.
 • Перш ніж ми приступимо до створення вашого сайту або інтернет магазину, вам потрібно буде внести передоплату у розмірі 20% від загальної суми вашого замовлення через банк, WebMoney або Яндекс гроші. Ця передоплата буде гарантією ваших серйозних намірів.
 • Після отримання вашої передоплати ми приступаємо до створення і розробки вашого сайту на наступний день, за умови якщо цей день не вихідний.
 • Після завершення всіх робіт над вашим сайтом або інтернет-магазином. Ви вносите решту суми грошей і отримуєте доступ до панелі управління над вашим сайтом. Також ви отримуєте відео навчання по наповненню, редагування інформації та товару які містяться на сайті та в інтернет-магазині.
Що включено у вартість створення інтернет магазину?
Вартість інтернет магазину під ключ від 900$
У цю суму вже входить:
 • До 10 категорій для магазину та інформації про сайт.
 • До 500 сторінок товару з фотографіями і описом.
 • Форма зворотного зв’язку.
 • Кошик товару з калькулятором.
 • Пошук по сайту.
 • Форма оформлення замовлення
 • Стара/Новая ціна. (Можливість перекреслювати стару ціну і встановлювати нову.
 • Функція “Рейтинг товару”.
 • Панель управління сайтом повністю російською чи українською мовою.
 • Функція “Відгуки про товар”
 • Реєстрація до 10 поштових скриньок у вигляді імя@вашсайт
 • Консультація та підтримка 1 місяць безкоштовно.
 • Відео навчання з наповнення сайту товаром і необхідною інформацією, створення категорій, редагування контактів.
 • Хостинг терміном на 12 місяців.
 • Домен в зоні. com.ua чи іншій на вибір.
Етапи створення інтернет-магазину

Створення інтернет магазина починається зі складання детального технічного завдання (ТЗ). У технічному завданні на інтернет-магазин докладно описуються функціональні і технічні вимоги, вимоги до продуктивності, безпеки, системі адміністрування, інтеграції з системою 1С або іншою складською системою, календарний план робіт.Після складання і узгодження ТЗ, починається етап програмування інтернет-магазину. На даному етапі роботу здійснюють програмісти, які створюють функціонал магазину, проводять настройку системи управління, вносять тестові дані, налагоджують код.

Наступний у списку – етап створення дизайну інтернет-магазину, опрацювання внутрішніх сторінок сайту, корзини покупця, загального каталогу товарів та інших шаблонів сайту.

Після верстки сайту відбувається установка інтернет-магазину на хостинг. Студія веб-дизайну «WEBSAIT» надає хостинг для своїх клієнтів за вигідними тарифами.

Останній етап – здача проекту і навчання персоналу замовника роботі з магазином. Після закінчення робіт над магазином, за окремим договором починається етап просування інтернет-магазину в пошукових системах і його подальше обслуговування.

Головною і майже основною ціллю Інтернет-магазину є приносити прибуток.
Як замовити розробку інтернет магазину?
Оформити заявку на розробку інтернет-магазину ви можете будь-яким зручним способом: зателефонувати по телефону в Ужгороді (097) 966-18-03 або заповнити форму зворотнього зв’язку, задавши питання, що цікавлять вас нашим фахівцям, які дадуть відповідь на всі питання щодо створення інтернет магазинів, дизайну та подальшому обслуговуванню. Замовити виготовлення інтернет-магазину в Ужгороді, Мукачево, Рахові, Тячеві та Хусті.