websait_hustШукаєте професійного розробника свого сайту? З його подальшим пошуковим просуванням? та підтримка сайту потрібна? Необхідна модернізація вашого сайту або редизайн веб сайту? Зверніть увагу на нашу компанію! Великий досвід вирішення задач виникає в процесі експлуатації інтернет сайту дозволяє вирішувати будь-які проблеми. Зараз працює величезна кількість компаній, що пропонують послуги по пошуковому просуванню та розробці інтернет сайтів. Але порівняно невелика їх кількість надає повний цикл робіт, а саме комплексні послуги в області Інтернет. Ми пропонуємо Вам надійне партнерство та співробітництво на тривалий період. Наші гарантії: велика кількість успішних проектів за конкурентними тематиками та перші місця по просувємих нами сайтам в трьох пошукових системах: Яндекс, Рамблер, Гугл. Якщо Ви хочете розробити і просунути сайт, а також готові співпрацювати тривалий час, ми чекаємо Вашого дзвінка. На кожене просування і розроблений нами сайт укладається договір, де прописані терміни та умови співпраці. Великий досвід роботи в просуванні та розробці веб сайтів дозволить Вам не хвилюватися за результати роботи.

Наша студія веб-дизайну розробила план дій, згідно з яким здійснюється віддалене співробітництво в сфері розробки веб-сайту. План містить у собі наступні етапи:

  1. Знайомство. На цьому етапі відбувається перший контакт між Замовником і Представником веб-студії, іде обмін контактною інформацією, обговорюється майбутній проект загалом і оформляється заявка на розробку веб-сайту.
  2. Технічне завдання. Складається технічне завдання, іде аналіз конкурентів і популярності теми, підбирається домен і хостинг-компанія. Усім нашим Замовникам ми радимо скористатися послугами нашого веб-сервера для хостинга їх проектів, тому що сервер максимально оптимізований для роботи CMS, ми здійснюємо моніторинг і проводимо профілактичні роботи на постійній основі.
  3. Договір. Замовник і Представник компанії-розробника проекту підписують договір в 2-х екземплярах. У договорі обмовляються строки й вартість проекту, описуються права та обов’язки сторін, затверджується технічне завдання.
  4. Передоплата. Компанія Вебсайт починає розробку веб-сайту після 50% передоплати. Дата вступу передоплати на рахунок веб-студії уважається датою початку робіт зі створення веб-сайту.
  5. Дизайн сайту. Професійні дизайнери й оптимізатори розробляють максимально ефективний дизайн сайту, відповідно до побажань Замовника й сучасних тенденцій у дизайні. Представник веб-студії спілкується із Замовником і обговорює первісний ескіз, який відправляється на узгодження електронною поштою. Замовник уточнює деталі й затверджує фінальний варіант. Згідно з договором, Замовник може зажадати до 3-х попередніх ескізів.
  6. Контент. У більшості випадків Замовник сам надає текстові й графічні матеріали для наповнення сайту, а SEO-оптимізатори студії підготовляють контент для публікації. За домовленістю досвідчений копірайтер вивчає тему веб-сайту й пише необхідну кількість унікальних текстів.
  7. Тестування. Найважливіший етап, який дозволяє виправити всі недоліки, якщо вони є, і підготувати сайт для публікації в мережі Інтернет.
  8. Публікація. Установлюється й налаштовується система керування вмістом (CMS), інтегрується шаблон, публікується контент.
  9. Реєстрація. Безкоштовна послуга від веб-студії — реєстрація у популярних пошукових системах.
  10. Здача проекту. На цьому етапі Замовник виплачує суму, що залишилася, за розробку проекту й підписуються акти виконаних робіт. У більшості випадків Замовники продовжують співробітництво з нашою студією й після здачі проекту. Компанія Вебсайт приступає до підтримки, розкручування й просування створених вебсайтів.

Як замовити створення ВебСайту в Хусті? Оформити заявку на розробку Вебсайту ви можете будь-яким зручним способом: зателефонувати по телефону в Ужгороді +38(067)557-7677 чи +38(050)557-7677 також можна заповнити форму зворотнього зв'язку, задавши питання, що цікавлять Вас нашим фахівцям, які дадуть відповідь на всі питання щодо створення інтернет сайту, його макету, дизайну та подальшого обслуговування. Замовити дешево виготовлення Веб-сайту в Ужгороді, Мукачеві, Рахові, Тячеві та Хусті.