business-ideas-03Кожен поважаючий себе бізнесмен, намагається слідувати духу часу, і застосовувати сучасні технології. Так якщо всюди прийнято використовувати візитки, то буде дуже дивно, якщо у вас її не виявиться. Так і з веб-сайтами. На даний момент, у всіх компаній є сайти, на яких вони представляють інформацію про діяльність, розробки, продаваної продукції. Наявність сайту це стандарт «де-факто».

Навіщо вам потрібен сайт? Досить часто людина говорить: “Я розумію, що з нашим сайтом треба щось робити, але не знаю з чого почати.” Сподіваємося, цей матеріал прояснить деякі важливі питання. Іноді сайт не справляється з покладеними на нього обов’язками. Або просто вас розчаровує. Часто це відбувається тому, що причини, за якими його замовляли, були помилковими. Або замовник не знав точно, чого хотів, що міг отримати або що насправді йому було потрібно. Ваш вебсайт – це стратегічна інвестиція у ваш бізнес. Подумайте про те, як сайт впишеться у вашу бізнес-модель і як він її змінить. Як він зможе підсилити, доповнити або замінити один з існуючих видів діяльності чи джерел доходу? Не припускайте, що сайт почне швидко приносити вам гроші. Спочатку подумайте, як він зможе їх заощадити. Ваш сайт призначений не для вас, тому відкладіть особисті переваги в сторону. Не плутайте те, чого вам хочеться, з потребами вашого бізнесу. Подумайте про цільову аудиторію. Що їм буде потрібно від сайту? Якого типу сайт вам потрібен Є багато способів розробити вебсайт, але технології не завжди використовують правильно. Далеко не завжди можна виправдати сторінки привітань, надлишкову анімацію або довге завантаження сторінок і елементів сайту. Якщо ваш сайт повинен зробити яскраве враження на користувача, щоб ваш бренд запам’ятався. Але якщо важлива в першу чергу інформація, онлайн-продажу або веб-сервіси, він повинен бути простим, швидким і легким у зверненні. І планувати його потрібно серйозніше. Ось деякі моменти, які варто продумати.

Перелічимо основні моменти, для чого потрібен веб-сайт:

  • Хороший сайт позитивно впливає на імідж компанії в очах споживача
  • Інформаційна відкритість – шлях до лояльності з боку споживача
  • Скорочення витрат на поліграфію
  • Залучення нових клієнтів, і утримування старих клієнтів

Цих моментів, цілком достатньо, щоб усвідомити – сайт це не іграшка, а інструмент для роботи, який може приносити прибуток.

Чому ви хочете мати сайт?

Найефективніші сайти скоріше схожі на програми, ніж на брошури. Це інструменти, що приносять користь вам і вашим користувачам. Розробка таких сайтів зазвичай коштує недешево, але в довгостроковій перспективі це збереже чимало грошей. Про зміст сайту варто подумати вже зараз.
Для більшості бізнес-сайтів, дизайн і технології повинні служити засобом доставки змісту. Як дорогий парфум і швейцарські годинники, вони не будуть кидатися в очі. У першу чергу, зміст сайту зобов’язане бути хорошим! Не потрібно просто копіювати вміст вашого буклету. Думайте про ваших відвідувачів і використовуйте зміст сайту, щоб допомогти людям в ньому орієнтуватися. Написати гарні тексти для сайту – відповідальне завдання. Подумайте про те, хто зможе це зробити, виділіть на це достатньо часу у своєму розкладі. Зміст матиме величезний вплив на дизайн сайту і використовувані технології.

У Вас компанія?

Сайт необхідний. Він необхідний з багатьох причин: «тому що в інших є», «тому що це модно», «тому що це круто». Але це для інших. Не для Вас! Яка причина, по якій Ви хочете мати свій сайт? Єдина вірна причина: збільшення продажів і прибутку компанії. Мати сайт «просто так» не рекомендуємо, так як це трата часу і грошей. Сайт потрібний лише як реальний інструмент в роботі компанії. Тому кожного звертається в компанію «Вебсайт» клієнта ми питаємо, навіщо йому потрібен сайт. І буває, що відмовляємося виконувати замовлення, якщо клієнт не розуміє, навіщо йому сайт. Оскільки клієнт, не розуміє завдання сайту і очікує «чудес», буде надалі говорити не про те, що він не розуміє, навіщо йому сайт, а про те, що ми зробили йому не той сайт. Навіщо нам неадекватні відгуки? У нас абсолютно адекватний підхід до клієнтів щодо сайтів. Якщо ми бачимо, що клієнт може обмежитися сайтом певного типу і заощадити, ми йому про це прямо скажемо, тому що не маємо звички робити гроші на помилках.Attractive businessman showing happiness in success

Ви хочете зайнятися бізнесом?

У Вас немає бізнесу в звичайному житті. І у Вас немає грошей для початку звичайного бізнесу, так як на це потрібно досить багато грошей. Але бізнесом Ви хочете займатися. Буває й так, що звичайний бізнес Вам сам по собі не подобається, тому що в ньому дуже велика корупційна складова («даху», наїзди податкової, купи дозволів від чиновників і так далі). Що ж робити? Яким бізнесом зайнятися? Є варіанти – вкладення мінімальні, бізнес можете вести звідки завгодно.

У Вас немає компанії:

У Вас немає компанії. Ви просто людина. Але Вам є, що сказати світові, і Ви хочете донести свої ідеї до людей. У такому випадку Вам потрібен сайт. Він дозволить Вам донести до будь-якої людини в світі Вашу ідею, дозволить знайти однодумців і друзів. Сайт як самореалізація це важливо. Сайт дозволяє висловлювати свої думки і не боятися, що Вам «закриють рот». Сайт дозволить Вам знайти творчу свободу і бути незалежним. Для клієнтів, що мають на меті самореалізацію і творчість, ми створюємо сайти практично безкоштовно, так як цінуємо творчих людей.

Перелічимо основні моменти, для чого потрібен веб-сайт:

  • Хороший сайт позитивно впливає на імідж компанії в очах споживача
  • Інформаційна відкритість – шлях до лояльності з боку споживача
  • Скорочення витрат на поліграфію
  • Залучення нових клієнтів, і утримування старих клієнтів

Цих моментів, цілком достатньо, щоб усвідомити – саlogo3йт це не іграшка, а інструмент для роботи, який може приносити прибуток.

Компанія Вебсайт з величезним задоволенням візьмемося за цю роботу і зробимо все на найвищому рівні. Наші професіонали знають свою справу, вони працюють ефективно і точно, виконують поставлене перед ними завдання в призначені терміни.


Якщо, у Вас виникли якісь запитання, Ви можете зателефонувати нам за номером +38(067)557-7677 або +380(050)557-7677. Також наші менеджери зможуть надати Вам консультацію, або проконсультувати по даному питанню безкоштовно за умови придбання даної послуги.