price-websaiteСкільки буде коштувати мій сайт? Сформовані на сьогодні ринкові ціни робіт з розробки веб-сайтів коливаються в дуже широких межах. Залежно від престижності компанії-розробника, кількості і якості вже виконаних розробок, кваліфікації виконавців і об’єму робіт початкові витрати на розробку сайту можуть становити від однієї до десятків тисяч у.о. і більше.
Вартість будь-яких робіт, пов’язаних з сайтом, визначається складністю і трудомісткістю тієї частини, яку виконуємо ми. З метою економії замовник може узяти частину робіт на себе. Проте наш досвід показує, що дешевше віддати максимум робіт професіоналам, ніж самому займатися непрофільною справою.

З чого складається вартість мого сайту?

Розробка веб-сайту складається з кількох етапів:

  • Розробка концепції сайту
  • Підготовка технічного завдання
  • Розробка дизайну сайту
  • Розробка програмного забезпечення сайту
  • Верстка та наповнення бази даних сайту

Кожен з етапів важливо реалізувати професійно. Помилки на якому етапі приведуть до створення «збиткового» сайту. Розробка сайту на цьому закінчується.

А що далі?

Далі можливий наступний блок робіт: реклама сайту , а після деякого часу (після того, як стануть ясні позиції сайту в пошукових системах) – кампанія по просуванню сайту .

При плануванні витрат на веб-сайт ми радимо:

• враховувати вартість хостингу – приблизно 100 у.о. на рік;
• витратити 350 у.о. на прописування розробленого сайту в каталозі «Яндекса» на платній основі;
• закласти в бюджет кошти на майбутні роботи по просуванню сайту шляхом пошукової оптимізації та реклами.

Також ви можете переглянути наш прайс лист у розділі Ціни

Ціни на розробку сайтів

Ви даєте ви гарантії на свою роботу?

При розробці сайту або Інтернет-магазину ми приділяємо велику увагу тестуванню проекту. Ми впевнені у високій якості своєї роботи. Тому після здачі сайту в експлуатацію ми надаємо піврічну гарантію на всі наші програмні розробки. Це означає, що якщо ви виявите будь-які помилки в роботі програмних модулів сайту, ми оперативно і абсолютно безкоштовно їх виправимо, за умови, що це відбудеться протягом 6 місяців після завершення робіт по розробці сайту.

Як замовити створення ВебСайту?
Оформити заявку на розробку Вебсайту ви можете будь-яким зручним способом: зателефонувати по телефону в Ужгороді +38(067)557-7677 чи +38(050)557-7677 також можна заповнити форму зворотнього зв’язку, задавши питання, що цікавлять Вас нашим фахівцям, які дадуть відповідь на всі питання щодо створення інтернет сайту, його макету, дизайну та подальшого обслуговування. Замовити дешево виготовлення Веб-сайту в Ужгороді, Мукачеві, Рахові, Тячеві та Хусті.