Дизайн сайту
21.03.2012

Створення сайту для школи

Компанія Вебсайт надає послуги з створення сайтів для шкіл, можливістю використання в Вашому навчальному закладі інноваційних та передових технологій в галузі освіти. Також для Вас це є один з з простіших способів створення і підтримки власного вебсайту навчального закладу. Ми розуміємо, що сайт та можливість використовувати email, щоб приймати важливі документи через email, стає все більш і більш важливим для шкіл, але ми бачимо, що для досягнення цієї мети багато шкіл не мають коштів, або використовують безкоштовні сервіси. В результаті чого постійно щось не працює, постійно потрібно оновлювати якісь дані, та перезаходити, щоб не закрили шкільний сайт. Таке ж саме спостерігається з електронними скриньками в навчальному закладі, використовуються сервіси mail.ru, list.ru, yandex.ru – так як всі інші платні сервіси не доступні для шкіл або пропонуються за вищою ціною.

Таким чином, ми зробили ще одну послугу для всіх шкіл, та освітніх закладів “Шкільний Сайт” – що вирішити цю проблему, розширити впровадження інновацій для Вашого освітнього закладу чи школи, дасть можливість школі будувати успішні та відмінні сайти для себе в лічені хвилини без попереднього знання веб-технологій, або дизайну. Все дуже просто і надійно, а головне якісно. Створення сайту для школи під ключ починається від 65 у.о. на рік. В цю ціну входить створення сайту, та підключення до них системи для навчання від Google. Що дає можливість використовувати всі останні технології від Google в Вашій школі, не залежно від того учень це чи вчитель. Замовте створення сайту для школи вже зараз.

Ви отримуєте

  • Електронну скриньку на 30 Гб для кожного користувача;
  • Календар для ефективного планування;
  • Хмарне сховище;
  • Додатки для роботи з Документами, Таблицями, Презентаціями;
  • Сайти;
  • Можливісь використання ще 2000 різних додатків;

Створення сайту нашими професіоналами позитивно позначиться на іміджі Вашої школи. Зручний та якісний веб-дизайн вашого майбутнього сайту можуть створити лише досвідчені розробники, які реалізують якісний продукт з оригінальним художнім рішенням. Також наші фахівці забезпечать наповнення сайту якісним контентом, що представляє інформацію про школу, та створять персональні скриньки кожному учневі та вчителеві, які побудовані на передових технологіях Google Apps. Мільйони студентів і викладачів в усьому світі користуються Google Apps для шкіл. Служби Google Apps для навчальних закладів допомогли докорінно змінити систему навчання в багатьох організаціях по всьому світу. Ви можете переконатися в цьому самі, ознайомившись з історіями успіху самої компанії Google.

Створення шкільного сайту є необхідним в першу чергу батькам учнів для більш зручного пошуку всіх відомостей про школу, склад вчителів, пропоновані уроки, інформацію по гуртках і про багато чого іншого. Зараз дуже багато батьків, мають доступ до Інтернету, через телефони і планшети, тому хотіли б отримувати більше інформації про шкільне життя своєї дитини. За допомогою сайту можна слідкувати за успішністю учня і в потрібний момент зробити необхідні заходи для зміни ситуації. Сайт школи повинен стати обличчям навчального закладу, адже кожні батьки стоїть перед вибором, де буде вчитися їхня дитина. Створення сайту для школи є необхідним етапом у розвитку освіти.

Створення сайту школи – це досить відповідальне завдання, тому належить вирішити цілий ланцюжок завдань. Для сайту освітньої установи бажано вибрати платний хостинг, так як безкоштовний ресурс може бути підданий атакам хакерів. У такому випадку можлива поява на сайті яскравої реклами з непристойним змістом або іграми. Якщо Ви або Ваш навчальний заклад звертаєтеся до нас, за розробкою сайту для школи, то не буде будь-яких прихованих платежів, непрозорих схем розрахунку та інших підводних каменів. Ви заповнюєте технічне завдання, та вказуєте всі умови та побажання при створенні сайту. Після ми висилаємо Вам пропозицію по створенню вебсайту, та укладаємо договір на розробку сайту, в якому враховуються всі Ваші побажання. Стандартна схема виготовлення сайту включає індивідуальний дизайн сайту, панель управління сайтом CMS WordPress, Joomla, Drupal на ваш вибір. Як показує практика, у більшості випадків цього цілком достатньо. Ціни будуть починатися від 65 у.о. на рік.

Створення сайту в вебстудії Вебсайт – це гарантія якості та успіху, тому не варто звертатися до любителів, так як в подальшому ваша економія може Вам нашкодити.

Якщо ж Вам потрібно щось особливе, що вимагає більш складної розробки, варто зв’язатися з нашим менеджером, змалювати завдання, і після розмови Ви отримаєте точний розрахунок вартості створення Вашого ресурсу. У будь-якому випадку конфігурація сайту буде виконана під Ваші індивідуальні потреби.
Просто заповніть форму замовлення сайту і ми зв’яжемося з Вами. Або зателефонуйте за телефонами +38 067 5577677 або +38 097 9661803, все розповімо, проконсультуємо, дамо поради.