redesign-web-01Готовий сайт – це доступне та вигідне рішення для просування бізнесу в інтернеті. Доний вид сайтів, це сайт з вже готовим дизайном, в який не вносяться серйозні правки. На сайт додається тільки ваш логотип, використовуються фірмові кольори, додається контактна інформація та тексти надані клієнтом. Плюс готового сайту – максимально низька вартість і швидкі терміни запуску. Ціна такого сайту починаєтьсся від 50 дол.

Ви вибираєте відповідний для себе шаблон з каталогу, після чого ми допомагаємо вам змінити дизайн, стиль + якщо потрібно наповнюємо сайт, наданими текстами та зображенням. На сьогоднішній день, щоб створити власний сайт-візитку, не треба обов’язково знати веб-програмування і мати досвід роботи з графічними редакторами. Інтернет вже сповнений великою кількістю сервісів, які називаються конструкторами сайтів і які дозволяють будь-якому користувачеві створити власний веб-сайт або навіть повноцінний портал з форумами, блогами і багатьма іншими модулями.

Як видно зі статистики, найбільш популярним способом написання сайтів серед любителів і навіть професійних розробників є саме використання конструктора сайтів. І це не дивно, так як конструктор дуже багато переваг. Основною перевагою є можливість створення сайту без володіння професійними знаннями. Майже всі конструктори сайтів мають дуже зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а спливаючі підказки будуть допомагати вам в процесі створення сайту.

  • Економія грошей і часу
  • Адаптивний зовнішній вигляд на будь-якому екрані
  • Зручна frontend технологія редагування інформації
  • Модуль професійної оптимізації
  • Налаштування колірного оформлення елементів сайту
  • Налаштування структури сайту
  • Розробка логотипу для сайту

За допомогою конструктора сайтів можна робити досить складні веб-сайти, які мають багато функцій: голосування, форуми, розділи, панель реєстрації та авторизації та т. д. Зробити самому це досить довго і потрібно мати багато знань і професійних навичок. Крім того, за допомогою конструктора можна упустити створення дизайну проекту. Зазвичай в такі сервіси вже інтегровані набори готових шаблонів, в які можна вставляти створений Вами логотип і контент. Шаблони, якщо необхідно, можна редагувати.

Щоб створити сайт, Ви можете скористатися нашим конструктором сайтів. Якщо Ви освоїте цей простий і зручний в користуванні інструмент, то зможете без проблем швидко створити власний сайт і постійно його підтримувати. До складу конструктора входить простий і багатофункціональний візуальний редактор, за допомогою якого Ви швидко і легко зможете додати або змінити інформацію на власному сайті.

В Інтернеті є велика кількість безкоштовних конструкторів для створення сайтів, за допомогою яких можна створити повноцінні, потужні і багатофункціональні сайти для реалізації Ваших ідей. Велика кількість модулів, які можна підключити до сайту, зроблять його ще більш привабливим. Якщо вміло підійти до створення сайтів за допомогою конструктора, то успіх буде гарантований, а конкуренти будуть тремтіти від заздрості.

Як бачите, конструктори сайтів тільки прискорюють роботу по створенню веб-проектів, що дозволяє Вам заощадити час і гроші. А це на сьогоднішній день найважливіші критерії успішного ведення бізнесу в Інтернеті.

Створити сайт недорого або навіть створити сайт безкоштовно – чи можливо це в відношенні якісного сайту? Ціна сайту залежить в першу чергу від професійного рівня та досвіду фахівців і дорожнечі орендованого ними офісу. Середня вартість шаблонного сайту в нашій компанії на сьогоднішній день становить від 50 дол.